Opis
Tehnički parametri
Detalji o proizvodu
| Ime | Aluminijumska preklopna korpa na 4 točka |
| Broj modela | XJG8072 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 25KG |
| Veličina korpe | 38*29*30 cm |
| Otvorena veličina | 90*42*46 cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*59 cm, 7 komada u kartonu |
| Kontejner | 925 kom u 20GP, 2448kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Točak | 140 mm/80 mm, PP/PVC |

Aero aluminijski materijal:
Otporan na hrđu
Otporan na habanje
Lagan
Izdržljiv

Snažna nosivost

Zaštitna ograda:
Podizanjem sigurnosne ograde, produbljivanjem sigurnosnog dizajna i sigurnim slaganjem predmeta,
više ne morate brinuti o skrivenim opasnostima uzrokovanim brojnim predmetima.

Naslon za ruke:
Produžetak glavnog okvira koristi se kao ručka, što olakšava guranje i povlačenje.

Durabel nijemi točkovi:
Dizajn kotača čini kolica praktičnijim i štedi rad pri kretanju i transportu.

Veliki kapacitet:
Voće i povrće, uđite!

Karakteristike proizvoda
1. Aluminijumska sklopiva korpa za kupovinu sa četiri točka dimenzija 90*42*46 cm u rasklopljenom stanju pruža odgovarajući prostor za nošenje različitih stvari prilikom kupovine u prodavnici, supermarketu ili na pijaci.
2. Kolica za kupovinu mjere 90*42*19 cm u sklopljenom obliku, laka za skladištenje na bilo kojem uglu.
3. Napravljen je od visokokvalitetne aluminijske legure, izdržljiv i lagan, može lako nositi 25 kg robe.
4. Lako se otvara i preklapa, lako sastavlja, nije potreban alat ..
5. Dva univerzalna kotača sprijeda i dva kotača s osovinom straga, laki za pomicanje i kotrljanje, bez napora.
Naša fabrika:
U svibnju 1997. osnovano je Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
U svibnju 2002. osnovano je Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
U februaru 2006. godine, prijavio se za' TENG' zaštitni znak u cijelom svijetu
U julu 2008. godine položio je ISO9001-2000 međunarodni certifikat sistema kvaliteta
U maju 2011. proći reviziju BV
U ožujku 2017. dobio je ROHS 2.0 certifikat
U rujnu 2019. osnovano je Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
U kolovozu 2020., Xingteng je dobio još jedan patent izuma koji je odobrio američki zavod za patente.

Naše prednosti:
1.Profesionalni proizvođač kolica za kupovinu od 1997.
2. Dostupan je besplatan uzorak.
3.Kratko vreme isporuke
4.R& D tim bavi se dizajnom i patentom novih proizvoda
5.Sertifikat o pojačalu ISO9001 &; 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Strogi sistem kontrole kvaliteta sa našom naprednom mašinom za testiranje.
7.Profesionalni tim nakon prodaje.
8. U normalnoj upotrebi točka, Garantni rok ugovorne robe je godinu dana od datuma isporuke.
9.OEM& ODM prihvatljivo.
10.Loge na proizvodima su prihvatljive.
11. Paket se može prilagoditi.
12. Brz i efikasan odgovor u roku od 24 sata.
13.Uvjeti plaćanja: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, gotovina.
14.Teng kotač može isporučiti širok raspon kotača i kotača&pojačalo; hardver.
15.Svi zahtjevi kupaca' mogu biti dostupni.
Popularni tagovi: Aluminijumska preklopna korpa na 4 točka, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino
Pošaljite upit











