Opis
Tehnički parametri
Bilo da ide u prodavnicu, ide u perionicu veša, ili samo vuče vaše predmete od tačke A do tačke B, kolapsibna sklopiva kolica su jedna od najvećih radosti svakog gradskog stanovništa. Od milja mnogi nazivaju "baka kolica", samo nose gomilu namirnica do i iz prodavnice da bi shvatili nužnost i korisnost ovih kolica. (Ako ste ikada osjetili da će vam se ruka slomiti s težinom koju kupite, znate o čemu govorim...)
Kako osobna kolica za kupovinu postaju sve popularnija, nove inovacije tokom godina učinile su ih korisničnijim, a sada mnogi proizvodi uključuju uklanjive liniju vrećica, natkriveni umeci i kotači koji će vam pomoći da odete gore na elegantniji način.
Detalji o proizvodu
| Ime | kolapsiljiva sklopiva kolica za seniore |
| Broj modela | XJG8075 |
| Kapacitet | 35L |
| Kapacitet učitavanje | 15KG |
| Težina | 1,5KG |
| Veličina korpe | 39*30*30 cm |
| Otvorena veličina | 90,5*38*43,5 cm |
| Veličina ambalaže | 86*40*62 cm, 10pcs/tegljač |
| Materia | visokokvalitetna aluminijska sligura |
| Točak | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300pcs |

Osobine kolapsijnih sklopivih kolica za seniore
-Lagan i fleksibilan, može se presaviti i nositi.
-Također se može smještati u prtljažnik malog auta za pojačanje.
-Cool oblici, super jednostavan za upotrebu za sve.
-Sklopivo za lako kolapsiblu gdje idete.
-Nem kvalitet izdržljive kotače.
-Neinless, lako za čišćenje.
Prednosti našeg proizvoda
1. Visokokvalitetna aluminijska sligura, nikad ne zahrđaj.
2. Prihvatite prilagođeni logotip i paket.
3. ISO9001 za uslugu nakon prodaje kvaliteta.
4. 100% kvalitet izvoza, fabrika direktna opskrba, konkurentnija na cijeni
Popularni tagovi: kolapsibena sklopiva kolica za seniore, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, prodaja na veliko, jeftino, cena, na prodaju
Sljedeći
Sklopiva ručna kolicaPošaljite upit










