Sklopiva kolica za kupovinu
Opis
Tehnički parametri
In recent years, dragging all kinds of foldable trolleys to shop in the supermarket has become a new fashion, and small folding trolleys are becoming more and more popular. Because the stylish, beautiful and practical shopping cart not only liberates your hands and shoulders, but also makes you stand at the forefront of fashion.
Foldable trolleys for shopping are currently the first choice for domestic environmental protection products. Its appearance gradually replaces disposable plastic bags, and has the advantages of leisure, practicality, and environmental protection.
Sklopiva kolica za kupovinu
| Ime | sklopiva kolica za kupovinu |
| Broj modela | XJG8071 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 15KG |
| Veličina korpe | 382930cm |
| Otvorena veličina | 423690cm |
| Veličina pakovanja | 923959cm, 7 kom u kartonu |
| Kontejner | 925kom u 20GP, 2448kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Wheel | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 kom |
This foldable trolley for shopping is made of aero aluminum material, so it's very durable and lightweight.
The extended part of the main frame is used as a handle, making it easier to push and pull.
With a volume of 35L, it provides proper space for carrying different stuffs. The wheel design makes it more convenient and labor-saving when moving and transporting.
It only takes one second to fold and open, easy to operate.
Ova kolica se mogu koristiti za kupovinu, pranje veša, kampovanje u divljini itd.

Features of the foldable trolley for shopping
1. Lagan, prenosiv, bez napora za nošenje i oslobađanje ruku i ruku.
2. Korpa je veličine 382930 cm, kapaciteta je dovoljna za svakodnevne potrebe kupovine.
3. Mekana ručka, zaštitite ruke.
4. Dva univerzalna točka sprijeda i dva okretna kotača pozadi, laka za kotrljanje.
5. High quality aluminum alloy material won't get rust.
5. Više funkcija, može se koristiti za kupovinu u supermarketu, divlje kampiranje, preuzimanje rublja, itd.
O nama
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Is a modern group company consisting of Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. and Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., which has independent research and development, independent production and independent sales team.
Service tenet: "With the most reasonable price and perfect services, to provide the best products"
Business philosophy: "Professional, Integrity, Trustworthy"
Iskreno pozivamo partnere iz cijelog svijeta na svesrdnu saradnju i stvaranje bolje budućnosti!

Primjena proizvoda
Auto, dijelovi za motocikle, dodaci, torbe, kutije kutije, namještaj, komponente industrijske opreme, mašine za preradu proizvodnje, hardver za alate, komercijalna oprema.
Naš sertifikat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.

Proizvodna oprema
1. Precizna mašina za ubrizgavanje
2. Mašina za štancanje
3. Mašina za zakovice
4. Mašina za testiranje opterećenja
5. Mašina za ispitivanje slanog spreja
6. Mašina za ispitivanje tvrdoće.
Popularni tagovi: sklopiva kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Sljedeći
Kolica za kupovinu bakePošaljite upit










