Opis
Tehnički parametri
Sklopiva kolica za kupovinu
Sklopiva kolica za kupovinu dimenzija su 30*30*45 cm, kapaciteta 42 L, It
pruža dovoljno prostora za nošenje svih vrsta svakodnevnih stvari.
Visina mjeri samo 6 cm u sklopljenom obliku, vrlo lako za skladištenje u bilo kojem kutu vaše kuće.
Napravljen je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, izdržljiv i jednostavan za čišćenje, neće hrđati čak i nakon jako dugog korištenja.
Četiri PP gumena kotača, čine kolica lakim za kotrljanje i vrlo tiha.
Otvaranje i preklapanje kolica traje samo nekoliko sekundi, svima je lako rukovati.
Detalji o proizvodu
| Ime | sklopiva kolica za kupovinu |
| Model | XJG8067 |
| Kapacitet | 42L |
| Nosivost | 70KG |
| Težina kolica | 3KG |
| Veličina korpe | 30*30*45 cm |
| Otvorena veličina | 89*45*39 cm |
| Veličina pakovanja | 100*38*36 cm, 9kom/karton; 1842kom/20GP, 4473kom/40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Materijal | Gvozdena cev sa premazom boje |
| Točak | 63 mm/140 mm; PP/PP, PVC |




Karakteristike sklopivih kolica za kupovinu
1. Odgovarajući kapacitet: Sa zapreminom od 42 L, ova sklopiva kolica za kupovinu mogu prevoziti raznovrsnu robu, što je velika pomoć u svakodnevnom životu.
2. Visoka kvaliteta: Konstrukcija od nehrđajućeg čelika ima snagu i izdržljivost.
3. Okretni kotač: S dizajnom četiri kotača s osovinom, sklopiva kolica mogu lako i glatko prelaziti različite terene.
4. Pogodnost: Sklopivi dizajn je jednostavan za nošenje ili skladištenje. Sklopivi okvir omogućava kolicima da zauzmu manje prostora prilikom skladištenja.
5. Višenamjenski: Vrlo je pogodan za dnevne trgovine, kupovinu, preuzimanje rublja ili svakodnevno prijevoz. Također je vrlo pogodan za vožnju podzemnom željeznicom ili brzo do ugaone trgovine mješovitom robom, lokalne delikatese, pekare ili trgovine.
Naša fabrika:
U svibnju 1997. osnovano je Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
U svibnju 2002. osnovano je Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
U februaru 2006. godine prijavio se za trgovačku marku „TENG“ u cijelom svijetu
U julu 2008. godine položio je ISO9001-2000 međunarodni certifikat sistema kvaliteta
U maju 2011. proći reviziju BV
U ožujku 2017. dobio je ROHS 2.0 certifikat
U rujnu 2019. osnovano je Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
U kolovozu 2020., Xingteng je dobio još jedan patent izuma koji je odobrio američki zavod za patente.


Popularni tagovi: sklopiva kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Pošaljite upit











