Sklopiva kolica za namirnice sa točkovima
Opis
Tehnički parametri
Posljednjih godina, vučenje svih vrsta kolica za kupovinu u supermarketu postala je nova moda, a sklopiva kolica s kotačima postaju sve popularnija. Zato što elegantna, lijepa i praktična kolica za kupovinu ne samo da oslobađaju vaše ruke i ramena, već vas čini da budete na čelu mode.
Upotreba sklopivih kolica za namirnice sa točkovima čini život starijeg' Savršen je za urbani i gradski život, svakodnevnu kupovinu namirnica, preuzimanje veša, čak se može koristiti i na otvorenom kao za kampovanje. Može se sklopiti, lako se čuva u autu ili kod kuće. Može da se penje uz stepenice tako da je' bez napora.
Detalji o proizvodu
| Ime | sklopiva kolica za namirnice sa točkovima |
| Model | XJG8067 |
| Kapacitet | 42L |
| Nosivost | 70KG |
| Težina kolica | 3KG |
| Veličina korpe | 30*30*45 cm |
| Otvorena veličina | 89*45*39 cm |
| Veličina pakovanja | 100*38*36 cm, 9 kom/karton; 1842kom/20GP, 4473kom/40HQ |
| MOQ | 2090kom |
| Materijal | Gvozdena cijev sa premazom boje |
| Wheel | 63mm/140mm; PP/PP,PVC |




Karakteristikesklopiva kolica za namirnice sa točkovima
1. Veličina korpe je 30*30*45cm, omogućava veliki kapacitet od 42L, može nositi puno stvari.
2. Izdržljivost i konstrukcija bez rđe metalnih sklopivih kolica za kupovinu osigurava da će čak i nakon mnogo godina korištenja, kolica biti bez rđe i sigurna.
3. Iako je veličina korpe za kupovinu velika, kada se presavije, iznosi samo 7 cm. Lako za odlaganje u automobilu ili ispod sedišta, idealno za upotrebu u autobusu ili metrou.
4. Sa četiri točka sa osovinom, kolica se lako kotrljaju i savršena su za kotrljanje po trotoarima, ulicama, uglovima itd. Odličan način za transport odjeće, namirnica, potrepština za travnjak itd.
5. Velika ručka sa dugačkom gumenom ručkom pruža dizajn potiskivanja ili povlačenja. Praktični alati i širok raspon primjena: čista linija dizajna, moderan izgled. Ova metalna sklopiva kolica za kupovinu su praktičan alat u vašem svakodnevnom urbanom i gradskom životu, čineći vaš život praktičnijim.
6. Jednostavan za sastavljanje, nije potreban alat, jednostavan za rukovanje za svakoga.
Naša fabrika


Popularni tagovi: sklopiva kolica za namirnice sa kotačima, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Pošaljite upit











