Opis
Tehnički parametri
Sklopiva metalna kolica
Jeste li umorni od vučenja okolo s puno torbi u rukama i rukama dok kupujete ili putujete? Sklopiva metalna kolica koja proizvodi Jiaxing Xingjie Machinery mogu napraviti veliku razliku u vašem životu!
Sa dizajnom na četiri kotača, više ne morate nositi torbe u ruci, samo trebate sve stvari staviti u kolica za kupovinu i povući ih, tako osloboditi ruke i ruke,
Od tada pa nadalje, nema potrebe da brinete o neugodnosti kupovine previše pri kupovini, posebno za djevojčice i starije osobe kod kuće. Savršen je izbor za našu svakodnevnu kupovinu!
Detalji o proizvodu
| Ime | sklopiva metalna kolica |
| Broj modela | XJG8068 |
| Materijal | Gvozdena cijev sa premazom boje |
| Veličina korpe | 26*24*35 cm |
| Otvorena veličina | 83*38*30 cm |
| Pakcing size | 38*39*94cm/8kom |
| Kapacitet | 21L |
| Wheel | 63mm/93mm, PP |
Ova sklopiva metalna kolica za kolica su finiširana elektropremazom visokokvalitetnom bojom, teško da će zarđati. Sa dvije veličine 21L i 42L zapremine avaialbel, možete odabrati prema vašim zahtjevima. Potrebna je samo jedna sekunda za sklapanje i otvaranje, lako za skladištenje u autu ili u ormaru naše kuće kada se ne koristi. Ova sklopiva kolica za kupovinu idealna su opcija u našem svakodnevnom životu.

Karakteristike sklopivih metalnih kolica
1. Čvrsta struktura: Koristimo visokokvalitetan i čvrst metal, tako da se ova sklopiva kolica za kupovinu mogu koristiti dugo i često.
2. Izdržljivi točkovi: Sa četiri izdržljiva točka, kolica su laka za pomeranje i transport, štedi rad. Točkovi su takođe bešumni.
3. Sklopivi dizajn: Praktična sklopiva kolica za kupovinu čine transport i skladištenje lakim i bezbrižnim. Dizajnirali smo kolica da budu sklopiva i ravna, tako da ne zauzimaju puno prostora.
4. Višestruke funkcije: Ova kolica se ne koriste samo za transport predmeta iz praonica i trgovina, već i za opremu za kampiranje i baštenski alat. Široko se koristi u kancelarijskim dokumentima, koferima, flaširanoj vodi, dobavljačima opreme za plažu.
Popularni tagovi: sklopiva metalna kolica, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Sljedeći
Rolling Collapsible CartPošaljite upit










