Preklopna korpa za teške uslove rada
Opis
Tehnički parametri
Karakteristike preklopnih korpi za teške uslove rada:
1. Snažno premazivanje visokokvalitetnom bojom, otežava hrđanje kolica.
2. Sklopivi dizajn, jednostavan za nošenje i štedi prostor
3. Veliki kapacitet, stvari koje se lako nose prilikom kupovine
Detalji o teškim sklopivim kolicima za kupovinu:
| Kategorija | Sklopiva korpa za kupovinu |
| Materijal | Gvozdena cev sa premazom boje |
| Model | XJG8065 |
| Veličina korpe | 35*38,5*46 cm |
| Kapacitet | 64L |
| Točak | 90mm/100mm, PP/guma |
| Pakovanje | 1kom/vrećica, 4kom/CTN, CTN veličina126*22*54cm, 748kom/1X20'' GP |
| OEM&pojačalo; ODM | Dostupno |







Ova preklopna košarica za teške uslove rada završena je energetskim premazom visokokvalitetnom bojom, teško da može zahrđati. Sa velikim kapacitetom od 64 litre, može nositi istinu predmeta.
Sklapanje i otvaranje traje samo jednu sekundu, lako za skladištenje u automobilu ili u ormaru naše kuće kada se ne koristi. Ova sklopiva korpa za kupovinu idealna je opcija u svakodnevnom životu.
Vrijeme uzorka: 7-10 dana
MOQ proizvodnje: 300kom
Istorija naše fabrike
U svibnju 1997. osnovano je Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
U svibnju 2002. osnovano je Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
U februaru 2006. godine, prijavio se za' TENG' zaštitni znak u cijelom svijetu
U julu 2008. godine položio je ISO9001-2000 međunarodni certifikat sistema kvaliteta
U maju 2011. proći reviziju BV
U ožujku 2017. dobio je ROHS 2.0 certifikat
U rujnu 2019. osnovano je Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
U kolovozu 2020., Xingteng je dobio još jedan patent izuma koji je odobrio američki zavod za patente.

FAQ:
1.Koje (e) poslovne (e) poslovne (e) su (e) vrste (e) su?
Uslovi poslovanja: FOB, EXW, CNF/CFR.
Uslovi plaćanja: T/T, L/C, PayPal.
2. Mogu li dobiti besplatne uzorke?
Da, uzorci će biti besplatni, ali morate platiti troškove dostave i carinjenja.
3.Šta će biti prije vašeg vremena?
15-30 dana za postojeće modele; 30-45 dana za nove modele.
4.Imavene nove dizajne, možete li otvoriti kalupe?
Da, mi imamo profesionalni tim za projektovanje. Samo podsjetite da će biti zatražena količina.
5.Veneverimport iz Kine, možete li nam pomoći da se dogovorimo?
Naravno.Imamoprofesionalnu logistikusamwell.Wecanhelpcustomertoarrangethedevery.
6.Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
Što se tiče kvalitete, imamo tvornički QC& QA tim, a dostupna je i certifikacija treće strane.
Popularni tagovi: sklopiva kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino
Pošaljite upit














