Opis
Tehnički parametri
Velika sklopiva kolica sa točkovima
Jeste li umorni od vučenja s puno torbi u rukama i naručju prilikom kupovine ili putovanja? Jeste li umorni od penjanja uz stepenice dok nosite torbe u rukama kada se vraćate iz kupovine u supermarketu? Velika sklopiva kolica sa točkovima koje proizvodi Jiaxing Xingjie Machinery mogu napraviti veliku razliku u vašem životu!
Sklopiva kolica su trenutno prvi izbor za domaće proizvode za zaštitu životne sredine. Svojim izgledom postupno zamjenjuje plastične vrećice za jednokratnu upotrebu, a ima prednosti ležernosti, praktičnosti i zaštite okoliša.
Upotreba kolica na sklapanje čini život starijeg&lakšim. Savršen je za urbani i gradski život, svakodnevnu kupovinu namirnica, preuzimanje veša, čak se može koristiti i na otvorenom kao za kampovanje. Može se sklopiti, lako se čuva u autu ili kod kuće. Može se popeti uz stepenice tako da je bez napora.
Detalji o proizvodu
| Ime | velika sklopiva kolica sa točkovima |
| Model | XJG8078 |
| Kapacitet | 109L |
| Nosivost | 30KG |
| Težina kolica | 4.6KG |
| Veličina korpe | 59*40,5*45 cm |
| Otvorena veličina | 103*54*58,5 cm |
| Veličina pakovanja | 110*10*52cm, 2kom/karton; 870kom/20GP, 2360kom/40HQ |
| MOQ | 870kom |
| Materijal | Gvozdena cijev sa premazom boje |
| Wheel | 240mm/130mm; PP/EVA |

Karakteristike velikih sklopivih kolica sa točkovima
1. Lagan i fleksibilan, može se sklopiti i nositi.
2. Može se staviti iu prtljažnik malog automobila za rezervnu kopiju.
3. Cool oblici, super laki za upotrebu za svakoga.
4. Sklopivi za lako sklapanje gdje idete.
5. Mute kvalitetne izdržljive kotače.
6. Nehrđajući, lako se čisti.
7. Veliki kapacitet, više funkcija.
Naša fabrika
1. Više od 20 godina iskustva u industriji hardvera i kolica za kupovinu, odličan proizvodni kapacitet. Nova fabrika osnovana u Anhuiju 2019.
2. Oprema proizvoda: precizna mašina za ubrizgavanje, mašina za štancanje, mašina za zakovice, mašina za ispitivanje opterećenja, mašina za ispitivanje slanog prskanja, mašina za ispitivanje tvrdoće.
3. Iskusni R&D tim, profesionalac za 3D, 2D renderiranje, prototip i alate.
4. Načelo usluge:"Sa najpovoljnijom cijenom i savršenim uslugama, za pružanje najboljih proizvoda". Poslovna filozofija:"Profesionalan, integritet, pouzdan"

Naš sertifikat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.

Popularni tagovi: velika sklopiva kolica sa točkovima, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino, cena, na prodaju
Sljedeći
Vintage sklopiva košaricaPošaljite upit











