Opis
Tehnički parametri
Prijenosna sklopiva kolica za kupovinu
Ovo su metalna kolica sa 4 točka koju je dizajnirao Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd. Napravljena od nerđajućeg čelika, ova kolica su izdržljiva i jaka. Na ručki je meka pjena, zaštitite ruke prilikom nošenja robe. Sa četiri PP točka, lak je za pomeranje i transport. Sa velikim kapacitetom od 42 litre, može ponijeti čitav niz stvari. Potrebna je samo jedna sekunda za sklapanje i otvaranje, lako za skladištenje u autu ili u ormaru naše kuće kada se ne koristi.
Detalji o proizvodu
| Ime | prijenosna sklopiva kolica za kupovinu |
| Model | XJG8067 |
| Kapacitet | 42L |
| Nosivost | 70KG |
| Težina kolica | 3KG |
| Veličina korpe | 30*30*45 cm |
| Otvorena veličina | 89*45*39 cm |
| Veličina pakovanja | 100*38*36 cm, 9 kom/karton; 1842kom/20GP, 4473kom/40HQ |
| MOQ | 2090kom |
| Materijal | Gvozdena cijev sa premazom boje |
| Wheel | 63mm/140mm; PP/PP,PVC |

Karakteristike prijenosnih sklopivih kolica za kupovinu
1. Čvrsta struktura: Koristimo visokokvalitetan i čvrst metal, tako da se ova sklopiva kolica za kupovinu mogu koristiti dugo i često.
2. Izdržljivi točkovi: Dizajn sa 4 točka čini kolica lakim za pomeranje i transport, štedeći rad.
3. Sklopivi dizajn: Praktična kolica za kupovinu čine transport i skladištenje lakim i bezbrižnim. Dizajnirali smo kolica da budu sklopiva i ravna, tako da ne zauzimaju puno prostora.
4. Svestranost: Ova kolica se ne koriste samo za transport stvari iz praonica i trgovina, već i za opremu za kampovanje i baštenski alat. Široko se koristi u kancelarijskim dokumentima, koferima, flaširanoj vodi, dobavljačima opreme za plažu.
Dostava
Odabiremo najprikladniji ekspres za male pakete ako je hitno vrijeme.
Robu šaljemo zračnim ili morskim putem ako je roba teška i vrijeme dostave je dovoljno
Robu šaljemo u vaše skladište ako imate sopstvenog špeditera.
Prednosti nas
1. Pružamo uslugu u jednom koraku, dizajn, proizvodnju i pakovanje
2. Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena i dobra usluga
3. Bogato iskustvo u dizajnu i proizvodnji polica za prikaz
4. Ekološki prihvatljiv materijal, izdržljiva struktura

Naš sertifikat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Proizvodna oprema
1. Precizna mašina za ubrizgavanje
2. Mašina za štancanje
3. Mašina za zakovice
4. Mašina za testiranje opterećenja
5. Mašina za ispitivanje slanog spreja
6. Mašina za ispitivanje tvrdoće.
Popularni tagovi: prijenosna sklopiva kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Sljedeći
Lagana sklopiva košaraPošaljite upit










