Opis
Tehnički parametri
Kolica za kupovinu na stepenicama
Bilo da idete na pranje rublja, obavljanje obaveza ili preuzimanje opreme za jedan dan na plaži, možete koristiti ova sklopiva kolica za kupovinu na stepenicama. To može smanjiti probleme sa penjanjem uz stepenice i vaš teret. Može se brzo sastaviti za 15 sekundi i lagan je, ali snažan. Kada nije u upotrebi, preklopite ga i stavite u kofer ili ormar dok sljedeći put ne odete u trgovinu. Ova mrežasta kolica za kotrljanje mogu podnijeti do 65 funti, a pakovana su u malom pakovanju sa velikom šakom. Udobna ručka od pjene također omogućava lako guranje, omogućavajući vam da putujete duže nego prije. Savršen za stepenice, staze i stepenice, lak je način da prevezete svoju robu od prodavnice do autobusa, a zatim do stana na trećem spratu.
Detalji o proizvodu
| Ime | kolica za kupovinu na stepenicama |
| Model | XJG8066 |
| Kapacitet | 42L |
| Kapacitet opterećenja | 70KG |
| Težina | 3.55KG |
| Veličina korpe | 30*30*45 cm |
| Otvorena veličina | 94*45*42 cm |
| Veličina pakovanja | 100*38*36cm/9kom |
| Materijal | Gvozdena cijev sa premazom boje |
| Wheel | 63mm/90mm, PP/PP,PVC |

Karakteristike kolica za kupovinu na stepenicama
1. Gvozdeni premaz boje, nikada ne zarđati.
2.Big kapacitet, može nositi istinitost predmeta.
3. Točkovi za penjanje po stepenicama, nikad se ne umorite kada idete na sprat sa puno stvari.
4. Sklopivi, pogodni za skladištenje, mogu se pohraniti u automobilu ili ormaru.
Popularni tagovi: kolica za kupovinu na stepenicama, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, za prodaju
Pošaljite upit










