Opis
Tehnički parametri
Uštedite svoj trud i koristite sklopiva kolica za kupovinu na točkovima za kotrljanje teških predmeta. Sklopiva kolica pružaju brz i praktičan prostor za odlaganje gotovo svakog projekta, vrlo su pogodna za utovar namirnica, alata, veša, opreme itd., da vam pomognu na razne načine.
Detalji o proizvodu
| Ime | kotrljajuća preklopna kolica za namirnice |
| Broj modela | XJG8069 |
| Kapacitet | 63L |
| Nosivost | 50KG |
| Težina | 2.9KG |
| Veličina korpe | 52*32*38 cm |
| Otvorena veličina | 33*38*58cm (dužina ručke: 42 cm) |
| Veličina pakovanja | 44,5*18*67 cm, 2 kom/karton. 1043 KOM u 20GP, 2534 KOM u 40HQ |
| Materijal korpe | PP plastika |
| Materijal štapa | Aluminijum |
| Wheel | 90mm, PP/PVC |
| Boja | u punoj boji, može se prilagoditi prema vašem zahtjevu |
| Logo | Prihvatite prilagođeni logo |
| Aplikacija | Kupovina, izlet na otvorenom, ured, škola, itd |

Karakteristike sklopivih kolica za kupovinu na točkovima
1. Sklopiva kolica za kupovinu na točkovima su dovoljno mala da lako stanu u zadnji deo automobila ili u javni prevoz. Kaši se na većinu maloprodajnih kolica i lako se kotrlja na većini površina, s vrlo čvrstom ručkom za korake bez napora.
2. Kolica za kupovinu na točkovima su izdržljiva i lagana, teška samo 2,9 kg, ali mogu držati predmete do oko 50 kg, kapacitet je 63L. Idealan za upotrebu kao kolica za kupovinu, kolica za veš, organizator zalihe umjetnina ili organizator pribora za čišćenje, što ga čini funkcionalnim i efikasnim
3. Sklopiva kolica na točkovima se lako sklapaju. Kompaktan je, sklapa se ravno radi lakšeg skladištenja i uključuje poklopac.
Prednosti nas
1. Pružamo uslugu u jednom koraku, dizajn, proizvodnju i pakovanje
2. Vrhunski kvalitet, konkurentna cijena i dobra usluga
3. Bogato iskustvo u dizajnu i proizvodnji polica za prikaz
4. Ekološki prihvatljiv materijal, izdržljiva struktura

Popularni tagovi: sklopiva kolica za kupovinu na kotačima, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Pošaljite upit











