Prilagođeni logotip plastičnih kolica za kupovinu
Opis
Tehnički parametri
Prilagođeni logotip plastičnih kolica za kupovinu
Posljednjih godina, prevlačenje svih vrsta sklopivih plastičnih kolica za kupovinu u supermarketu postala je nova moda, a mala sklopiva kolica postaju sve popularnija. Zato što elegantna, lijepa i praktična kolica za kupovinu ne samo da oslobađaju vaše ruke i ramena, već vas čini da budete na čelu mode.
Plastična kolica za kupovinu sa prilagođenim logom trenutno su prvi izbor za domaće proizvode za zaštitu životne sredine. Svojim izgledom postupno zamjenjuje plastične vrećice za jednokratnu upotrebu, a ima prednosti ležernosti, praktičnosti i zaštite okoliša. Veoma pogodan za naš današnji nisko-život koji danas zagovaramo!
Detalji o proizvodu
| Ime | Kutija za pohranu Climb Cart |
| Broj modela | XJG8122-1 |
| Kapacitet | 52L |
| Nosivost | 50KG |
| Težina | 5.66KG |
| Veličina korpe | D41*Š35*V36,5 cm |
| Otvorena veličina | D47*Š41*V41,5 cm |
| Veličina pakovanja | D42*Š42*V12 cm, 1 kom/karton. 1200 KOM u 20GP, 2950 KOM u 40HQ |
| Materijal korpe | PP plastika |
| Materijal štapa | gvožđe |
| Wheel | točkovi za penjanje po stepenicama, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Prihvatite prilagođeni logo |


Karakteristike plastičnih sklopivih kolica sa prilagođenim logotipom
1. Sklopiva kolica za penjanje po stepenicama sa ručkom na uvlačenje. Može se sklopiti na 8 cm i proširiti na 40 cm. Pun je kutija, korpa, kutija, raznih potrepština, uključujući dokumente i papir, teške knjige ili samo lagane i glomazne predmete.
2. Koristi se za transport malih predmeta do 50kg. Kada odete u kancelariju ili napustite kancelariju, vaši dokumenti, dosijei i etikete su u redu. Savršen poklon za nastavnike, poslovne agente i zanatlije koji se bave modifikacijom doma. Veoma pogodan za kancelarije, škole, skladišta itd.
3. Kada se sklopi, debljine je samo oko 8 cm, kompaktno se skladišti i teži manje od 5,5 kg. Vrlo je pogodan za namirnice, torbe za motanje mlijeka, kolica i plastične kutije. Idealna je torba i kolica za skladištenje dokumenata.
4. Poklopac može da izdrži do 110 kg i može se koristiti kao sjedalo ili stepenica. Multi-funkcija: Može se koristiti za pohranjivanje DJ opreme i drugih alata, namirnica i audio opreme.
5. Napravljen od gvožđa i-teške plastike. Točkovi su napravljeni od visokokvalitetnog-polipropilena kako bi se osiguralo glatko kotrljanje prilikom nošenja ovih sklopivih kolica za kupovinu prtljaga.
6. Prihvatite prilagođeni logo, više personaliziran.
Aplikacijaod plastičnih sklopivih kolica sa prilagođenim logotipom
1. Skladištenje u automobilu: Stavite ga u svoj automobil sa velikim prostorom za odlaganje za pohranjivanje različitih stvari kako bi automobil bio čist i uredan.
2. Na otvorenom: Savršen izbor za piknik na otvorenom, ne samo da može nositi više stvari, već se može koristiti i kao privremeni sto i stolica za jelo i igranje karata, donoseći udobnost i zabavu u vaš život na otvorenom.
3. Kolica za kupovinu: mogu nositi povrće i voće, osloboditi vaše ruke i ruke prilikom kupovine, čineći vaš život u kupovini lakšim.
4. Upotreba u kancelariji: Može da skladišti dokumente, knjige i druge predmete, a dizajn točkova olakšava kretanje i poboljšava radnu efikasnost.
5. Poslovna putovanja: Zgodan i kompaktan sklopivi kofer, IT torba posebno dizajnirana za moderan posao, čine vaše putovanje i izložbu lakim i jednostavnim.
Naša fabrika

Popularni tagovi: plastična kolica za kupovinu prilagođeni logotip, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, za prodaju
Pošaljite upit










