Opis
Tehnički parametri
Kolica za starije
Posljednjih godina, vući sve vrste kolica za kotrljanje za kupovinu u supermarketu postala je nova moda, a mala kolica za kupovinu postaju sve popularnija. Jer stilska, lijepa i praktična kolica za kupovinu ne samo da oslobađaju ruke i ramena, već vas tjera i da stojite na čelu mode.
Upotreba Kolica za starije čini život starijih zgodniji. Savršen je za urbani i gradski život, svakodnevnu kupovinu namirnica, pranje rublja, čak se može koristiti i na otvorenom kao za kampovanje. Može se presaviti, lako za skladištenje u autu ili kod kuće. Može se popeti uz stepenice tako da je bez napora.
Detalji o proizvodu
| Ime | Kolica za starije |
| Model | XJG8066 |
| Kapacitet | 42L |
| Kapacitet učitavanje | 70KG |
| Težina | 3.55KG |
| Veličina korpe | 30*30*45cm |
| Otvorena veličina | 94*45*42cm |
| Veličina pakovanja | 100*38*36cm/9pcs |
| Materijal | Željezna cijev sa premazom boje |
| Točak | 63mm/90mm, PP/PP,PVC |

Karakteristikekolica za starije
1. Stisnuta struktura: Koristimo visokokvalitetno i stisnut metal, tako da se ova sklopiva kolica za kupovinu mogu koristiti dugo i često.
2. 360° rotirajući kotači: Kotači na dnu olakšavaju valjanje kolica pri okretanju ili promjeni smjerova na neusmiljenim trotoaru. Stepenice koje se penju na zadnja kotača omogućavaju vam da se penjete uz stepenice bez ikakvih problema.
3. Sklopivi dizajn: Praktična kolica za kupovinu čini prijevoz i skladištenje lakim i bez brige. Dizajnirali smo kolica da budu sklopiva i ravna, tako da ne zausti mnogo prostora.
4. Multi funkcije: Ova kolica se ne koriste samo za transport predmeta iz praonica i namirnica, već i za opremu za kampiranje i vrtlarski alat. Naširoko se koristi u kancelarijski dokumentima, koferima, flaširanoj vodi, kuhinjskim dobavljačima opreme za plažu.
Popularni tagovi: kolica za starije, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, na veliko, jeftino, cena, na prodaju
Sljedeći
Kolica na točkovima za stepenicePošaljite upit










