Kolica za penjanje uz stepenice
Opis
Tehnički parametri
Kolica za penjanje uz stepenice
Kolica za kupovinu stepenica za penjanje dizajnirana od strane Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd izrađena su od PP plastike, vrlo izdržljive i lagane. Sa mjerama 41*35*36,5 cm, daje volumen od 52L, savršen za svakodnevnu upotrebu. Lako se sklapa i otvara, samo 5 sekundi, štedi vrijeme i prostor. S dva univerzalna kotača sprijeda i dvostrukim ležajevima straga, lako se pomiče i transportira. Ova kolica imaju više funkcija, mogu se koristiti kao kolica za kupovinu, kutija za odlaganje, sjedište za stolicu itd.
Detalji o proizvodu
| Ime | kolica za penjanje uz stepenice |
| Broj modela | XJG8122-1 |
| Kapacitet | 52L |
| Nosivost | 50KG |
| Weight | 5.66KG |
| Veličina korpe | D41*Š35*V36,5 cm |
| Otvorena veličina | L47*Š41*V41,5 cm |
| Veličina pakovanja | L42*Š42*V12 cm, 1 kom/karton. 1200 kom u 20GP, 2950 kom u 40HQ |
| Materijal korpe | PP plastika |
| Materijal štapa | gvožđe |
| Točak | točkovi za penjanje uz stepenice, 38 mm/75 mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Prihvatite prilagođeni logotip |

Karakteristike košarice za penjanje uz stepenice
1.Košarica od PP materijala, šipka od legure aluminija, izdržljiva i lagana.
2. Sklopivi, laki za skladištenje i uštedu prostora
3. S četiri univerzalna kotača, lako se kotrlja, bez napora.
4. Vrh s pokrivačem, može se koristiti kao sjedalo, može se odmoriti dok ste umorni u kupovini.
5. Točkići za penjanje, nikad umorni kada se penjete gore sa teškim stvarima u rukama.
6.Multifunkcionalni, može se koristiti za kupovinu supermarketa, putovanja, kampiranje u divljini, kamion za automobile, paket za nošenje, rublje, kancelarijski materijal itd
Šta su točkovi za penjanje uz stepenice?
Točkovi za penjanje uz stepenice, najmanje tri valjka postavljena su na montažnu ploču, tako da valjci mogu biti u dodiru sa stepenicama pri penjanju uz stepenice, tako da se mogu kontinuirano kretati po stepenicama. Prilikom korištenja kolica za penjanje uz stepenice, korisnik ne mora dizati košaricu za kupovinu, već samo treba povući košaricu kako bi se kolica neprestano kretala uz stepenice pod djelovanjem kotača za penjanje uz stepenice.
Aplikacija


Univerzalni točkovi

O našoj tvornici
1. Više od 20 godina iskustva u industriji hardvera i kolica, odlični proizvodni kapaciteti.
2. Oprema proizvoda: Precizna mašina za ubrizgavanje, mašina za štancanje, mašina za zakovice, mašina za ispitivanje opterećenja, mašina za ispitivanje slanim raspršivanjem, mašina za ispitivanje tvrdoće.
3. Iskusan R& D tim, profesionalac u 3D, 2D renderiranju, prototipu i alatnoj opremi.
4.Service načelo:" Uz najrazumniju cijenu i savršene usluge, za pružanje najboljih proizvoda" ;. Poslovna filozofija:&"Profesionalno, Integritet, Pouzdano &";

FAQ
1.Koje (e) poslovne (e) poslovne (e) su (e) vrste (e) su?
Uslovi poslovanja: FOB, EXW, CNF/CFR.
Uslovi plaćanja: T/T, L/C, PayPal.
2. Mogu li dobiti besplatne uzorke?
Da, uzorci će biti besplatni, ali morate platiti troškove dostave i carinjenja.
3.Šta će biti prije vašeg vremena?
15-30 dana za postojeće modele; 30-45 dana za nove modele.
4.Imavene nove dizajne, možete li otvoriti kalupe?
Da, mi imamo profesionalni tim za projektovanje. Samo podsjetite da će biti zatražena količina.
5.Veneverimport iz Kine, možete li nam pomoći da se dogovorimo?
Naravno.Imamoprofesionalnu logistikusamwell.Wecanhelpcustomertoarrangethedevery.
6.Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
Što se tiče kvalitete, imamo tvornički QC& QA tim, a dostupna je i certifikacija treće strane.
Popularni tagovi: košarica za penjanje uz stepenice, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino
Pošaljite upit









