Opis
Tehnički parametri
Detalji o proizvodu
| Ime | kolica za kupovinu sa točkovima |
| Broj modela | XJG8130 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 50KG |
| Veličina korpe | 30*40*31 cm |
| Otvorena veličina | 34*59*44 cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*60 cm, 7 komada u kartonu |
| Kontejner | 900 kom u 20GP, 2400kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Točak | 90 mm, PP/PVC |







Dostupne boje

Karakteristike proizvoda
• Jedinstven dizajn za penjanje uz stepenice: Kolica za kupovinu sa točkovima opremljena su sa 3 rotirajuća točka, posebno korištena za penjanje uz stepenice. Točkovi ga čine dobrim na različitim terenima, poput stepenica, trave, zemlje i šljunka.
• Super nosivost: Okvir kolica napravljen je od debele legure aluminija, otporan na hrđu i izdržljiv, te se može koristiti dugi niz godina. Može držati teške i velike predmete i može nositi oko 50 kilograma predmeta.
• Višenamjensko: Sklopiva kolica mogu se pretvoriti u mala kolica u koja se mogu staviti teški ili veliki predmeti. Možete ga koristiti kao korpu za kupovinu, korpu za namirnice, korpu za pomoć pri kupovini, poslu ili putovanju.
• Pogodno skladištenje i sastavljanje: upotreba sklopivog dizajna, prostora za skladištenje i nošenje je vrlo mala. Što je još važnije, u paketu se nalaze detaljna uputstva za sastavljanje. Lako se instalira za samo nekoliko minuta.
O našoj tvornici
1. Više od 20 godina iskustva u industriji hardvera i kolica, odlični proizvodni kapaciteti. Nova tvornica osnovana u Anhuiju 2019.
2. Oprema proizvoda: Precizna mašina za ubrizgavanje, mašina za štancanje, mašina za zakovice, mašina za ispitivanje opterećenja, mašina za ispitivanje slanim raspršivanjem, mašina za ispitivanje tvrdoće.
3. Iskusan R& D tim, profesionalac u 3D, 2D renderiranju, prototipu i alatnoj opremi.
4.Service načelo:" Uz najrazumniju cijenu i savršene usluge, za pružanje najboljih proizvoda" ;. Poslovna filozofija:&"Profesionalno, Integritet, Pouzdano &";

Certifikati
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Sajmovi

Ugao sobe za uzorke

Popularni tagovi: kolica za kupovinu namirnica s kotačima, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino
Pošaljite upit











