Opis
Tehnički parametri
Opis proizvoda
| Ime | Kolica za kupovinu sa 4 točka sa sedištem |
| Broj modela | XJG8119 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 25KG |
| Weight | 3.7KG |
| Veličina korpe | 33,5*39,5*34 cm |
| Otvorena veličina | 44*38*41 cm |
| Veličina pakovanja | 52*48*13,5 cm, 1 KOM/karton |
| Materijal korpe | PP plastika |
| Materijal štapa | Aluminijum |
| Kopča | ABS |
| Točak | 37 mm, PP/TPE |
| Boja | u punoj boji, može se prilagoditi prema vašem zahtjevu |
| Logo | Prihvatite prilagođeni logotip |
| Vrijeme uzorka | 7-10 dana |
| Datum dostave | 25-35 dana nakon potvrde narudžbe |
| Aplikacija | Kupovina, piknik na otvorenom, ured, škola itd |
Karakteristike
Kolica za kupovinu sa 4 kotača sa sjedištem izrađena su od visokokvalitetnog polipropilena, izdržljive, lagane i fleksibilne konstrukcije, sposobne za utovar 25 kg robe. Četiri univerzalna dizajna kotača i ručka od legure aluminija olakšavaju izvlačenje i postaju važni.
Kada se presavije, visina korpe za kupovinu je samo 13,5 cm, može se lako skladištiti u kutu vaše kuće.
Na vrhu je pokrivač, možete ga koristiti kao sjedalo i odmoriti se ako ste umorni pri kupovini. Kad se koristi za piknik na otvorenom, može se koristiti i kao stol ili kao stolica, kako bi vaše aktivnosti bile ugodnije.





Korak instalacije
1. Otkačite bočne kopče, otvorite bravu, odvojite prednju i zadnju ploču
2. Rasklopite kutiju i spustite donji poklopac
3. Pomaknite armaturnu šipku na dugme i zaključajte je
4. Zatvorite poklopac i završite

Aplikacija
1. Tržište povrća
2. Supermarket
3. Kutija za skladištenje u prtljažniku automobila
4. Piknik na otvorenom, može staviti mnogo stvari, a može se koristiti i kao stolica
Popularni tagovi: Kolica za kupovinu sa 4 točka sa sedištem, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino
Sljedeći
Korpa za Farmers MarketPošaljite upit











