Opis
Tehnički parametri
Aluminijumska korpa za kupovinu
| Ime | Aluminijumska korpa za kupovinu |
| Broj modela | XJG8071 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 15KG |
| Veličina korpe | 38*29*30 cm |
| Otvorena veličina | 42*36*90 cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*59 cm, 7 komada u kartonu |
| Kontejner | 925 kom u 20GP, 2448kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Točak | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 kom |
Ova aluminijumska kolica za kupovinu izrađena su od aero -aluminijumskog materijala, pa su vrlo izdržljiva i lagana.
Produženi dio glavnog okvira koristi se kao ručka, što olakšava guranje i povlačenje.
Sa zapreminom od 35 l, pruža odgovarajući prostor za prenošenje različitih stvari. Dizajn kotača čini ga praktičnijim i štedi rad pri kretanju i transportu.
Sklapanje i otvaranje traje samo jednu sekundu, jednostavno rukovanje.
Ova kolica se mogu koristiti za kupovinu, pranje rublja, divlje kampiranje itd.

Prednost
1. Lagani, bez napora pri nošenju u usporedbi s metalnim materijalom
2. Sa dva okretna točka, lako se kotrljaju
3. Veliki kapacitet, može staviti mnogo predmeta
4. Sklopivo, može se pohraniti u automobil ili ormar, štedi prostor
Naša fabrika
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd je moderna grupa koja se sastoji od Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, koja ima nezavisna istraživanja i razvoj, nezavisnu proizvodnju i nezavisni prodajni tim. Postoji profesionalan, efikasan, entuzijastičan, posvećen i pošten radni tim.
Osnovna djelatnost: Dizajn, razvoj i prodaja različitih sklopivih kolica za supermarkete, logističke opreme, plastičnih kolica za kupovinu, prilagođenih hardverskih zatvarača, ležajeva, kotačića, metalnih kalupa, kalupa za brizganje i drugih proizvoda.

Trenutno trgovačka ljestvica kompanije&raste iz dana u dan, a njeni kupci su širom svijeta. Osvojio je povjerenje domaćih i stranih kupaca sa dobrom reputacijom.
Naši proizvodi
Kolica za kupovinu u supermarketima, korpa za kupovinu, sklopiva kolica, logistička oprema, asteri i točkovi.
Injekcijska radionica

Radionica za bušenje

Skladište

Popularni tagovi: aluminijumska kolica, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino
Pošaljite upit











