Opis
Tehnički parametri
Kolica namirnica za dom napravljena su od aero aluminijumskog materijala, tako da je vrlo izdržljiva i lagana. Produženi dio glavnog okvira se koristi kao ručka, što olakšava guranje i vučenje.
Sa volumenom od 35L, pruža odgovarajući prostor za nošenje različitih stvari.
Dizajn kotača ga čini pogodnim i uštedom radne snage pri selidbi i transportu.
Treba samo sekundu da se savije i otvori, lako se operiše.
Ova kolica se mogu koristiti za kupovinu, veš, kampovanje u divljini itd.
Detalji o proizvodu
| Ime | kolica za namirnice za dom |
| Broj modela | XJG8075 |
| Kapacitet | 35L |
| Kapacitet učitavanje | 15KG |
| Težina | 1,5KG |
| Veličina korpe | 39*30*30 cm |
| Otvorena veličina | 90,5*38*43,5 cm |
| Veličina ambalaže | 86*40*62 cm, 10pcs/tegljač |
| Materia | visokokvalitetna aluminijska sligura |
| Točak | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300pcs |







Karakteristike kolica za namirnice za dom
1.Kolica s namirnicama za 2 kotača za kućne mjere 90.5*38*43.5cm kada se odvijaju, pružajući odgovarajući prostor za nošenje različitih stvari pri kupovini u trgovini, supermarketu ili farmerskom tržištu.
2.Kolica za kupovinu mjere 86*40*6cm kada se presaviju, lako za skladištenje na bilo koji ugao.
3.Napravljen je od visokokvalitetni aluminijske slivnice, izdržljiv i lagan, može lako nositi 35KG dobara.
4.Lako za otvaranje i presavijanje, lako za sastavljanje, nije potreban alat..
5.Dva univerzalna kotača naprijed, i dva kotača s otraga, lako se kreću i kotrljaju, bez napora.
O nama
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Je moderna grupa kompanija koja se sastoji od Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. I Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., koja ima samostalno istraživanje i razvoj, nezavisnu proizvodnju i nezavisan prodajni tim. Postoji profesionalni, efikasan, entuzijastičan, predan i pošten radni tim. Trenutno trgovinska skala kompanije raste iz dana u dan, a njegovi kupci su po cijelom svijetu. Dobila je povjerenje domaćih i stranih kupaca sa dobrom reputacijom.
Naš proizvod
Kolica za kupovinu u supermarketu, košara za kupovinu,sklopiva kolica, logistička oprema,kastriranje i točkovi
Potvrde
SO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent
Proizvodna oprema
1. Mašina za precizno ubrizgavanje
2. Mašina za markice
3. Mašina za zakivanje
4. Mašina za testiranje utovara
5. Stroj za testiranje oplate solnog spreja
6. Mašina za testiranje tvrdoće.
Tržište proizvodnje
Sjeverna Amerika, Južna Amerika, Evropa, Jugoistočna Azija/ Mideast, Afrika, Istočna Azija(Japan/ Južna Koreja), Australija, Domaća

Popularni tagovi: kolica za namirnice za dom, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, prodaja na veliko, jeftino, cena, na prodaju
Pošaljite upit










