Opis
Tehnički parametri
Posljednjih godina vučenje svih vrsta sklopivih kolica za kupovinu u supermarketu postala je nova moda, a mala sklopiva kolica postaju sve popularnija. Jer moderna, lijepa i praktična kolica za kupovinu ne samo da oslobađaju vaše ruke i ramena, već vas čini i na čelu mode.
Sklopiva sklopiva kolica su trenutno prvi izbor za domaće proizvode za zaštitu životne sredine. Svojim izgledom postupno zamjenjuje plastične vrećice za jednokratnu upotrebu, a ima prednosti ležernosti, praktičnosti i zaštite okoliša.
Sklopiva ručna kolica
| Ime | sklopiva sklopiva kolica za starije osobe |
| Broj modela | XJG8071 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 15KG |
| Veličina korpe | 38*29*30cm |
| Otvorena veličina | 42*36*90 cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*59 cm, 7 kom u kartonu |
| Kontejner | 925kom u 20GP, 2448kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijumska legura |
| Wheel | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 kom |
Ova sklopiva kolica za starije osobe napravljena su od aero aluminijskog materijala, tako da su vrlo izdržljiva i lagana.
Produženi dio glavnog okvira koristi se kao ručka, što olakšava guranje i povlačenje.
Sa zapreminom od 35L, pruža odgovarajući prostor za nošenje različitih stvari. Dizajn kotača čini ga praktičnijim i štedi rad pri kretanju i transportu.
Potrebna je samo jedna sekunda za sklapanje i otvaranje, jednostavan za rukovanje.
Ova kolica se mogu koristiti za kupovinu, pranje veša, kampovanje u divljini itd.

Karakteristike sklopivih kolica za starije osobe
1. Materijal od aluminijumske legure, čini kolica ultra laganim, lakim za nošenje.
2. Kapacitet od 35L, može staviti puno predmeta, zadovoljiti vaše dnevne potrebe za kupovinom.
3. Isključite točkove koji se kotrljaju, učinite to bez napora kada idete u kupovinu, posebno za starije osobe, djecu, domaćice itd.
4. Jedna sekunda za otvaranje i preklapanje kolica, lako za pohranu u automobilu ili bilo kojem kutu kod kuće.
5. Lagan i fleksibilan, može se sklopiti i nositi.
6. Takođe se može staviti u prtljažnik malog automobila za rezervnu kopiju.
7. Cool oblici, super laki za upotrebu za svakoga.
8. Sklopivi za lako sklapanje gdje idete.
9. Nehrđajući, lako se čisti.
10. Više funkcija, može se koristiti ne samo za kupovinu, već i za divlje kampiranje, svakodnevno pranje rublja, korištenje u uredu itd.
Naša fabrika

Popularni tagovi: sklopiva sklopiva kolica za starije osobe, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Sljedeći
Veleprodaja sklopivih košaricaPošaljite upit










