Opis
Tehnički parametri
Detalji o proizvodu
| Ime | sklopiti kolica za kupovinu |
| Broj modela | XJG8075 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 15KG |
| Težina | 1.5KG |
| Veličina korpe | 39*30*30 cm |
| Otvorena veličina | 90,5*38*43,5 cm |
| Veličina pakovanja | 86*40*62 cm, 10 kom/karton |
| Materia | visokokvalitetna aluminijumska legura |
| Wheel | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300kom |







Karakteristike sklopivih kolica za kupovinu
1. Lagan i fleksibilan, može se sklopiti i nositi.
2. Može se staviti iu prtljažnik malog automobila za rezervnu kopiju.
3. Cool oblici, super laki za upotrebu za svakoga.
4. Sklopivi za lako sklapanje gdje idete.
5. Mute kvalitetne izdržljive kotače.
6. Nehrđajući, lako se čisti.
Svojstva sklopivih kolica za kupovinu
1. Visoka kvaliteta: Čvrsta aluminijska struktura okvira ima snagu i izdržljivost. Dolazi sa odvojivom vodootpornom Oxford platnenom torbom.
2. Univerzalni točak: Prednji točak se može rotirati za 360 stepeni, a upravljanje je praktično. Trokutasti točak od nerđajućeg čelika na zadnjem točku može lako i glatko proći kroz razne terene.
3. Pogodnost: Sklopivi dizajn je jednostavan za nošenje ili skladištenje. Sklopivi okvir omogućava kolicima da zauzmu manje prostora prilikom skladištenja.
4. Višenamjenski: Vrlo je pogodan za svakodnevne poslove trgovine namirnicama, kupovinu, preuzimanje rublja ili svakodnevno nošenje. Također je vrlo pogodan za vožnju podzemnom željeznicom ili brzo do prodavnice prehrambenih proizvoda na uglu, lokalne delikatese, pekare ili trgovine.
Prednosti našeg proizvoda
1. Visokokvalitetna aluminijska legura, nikad ne zarđa.
2. Prihvatite prilagođeni logotip i paket.
3. ISO9001 za kvalitetnu uslugu nakon prodaje.
4. 100% izvozni kvalitet, tvornička direktna opskrba, konkurentnija po cijeni
Naša fabrika
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je moderna grupacija koju čine Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., koja ima nezavisno istraživanje i razvoj, nezavisnu proizvodnju i nezavisni prodajni tim.
Postoji profesionalan, efikasan, entuzijastičan, posvećen i pošten radni tim. Trenutno, obim trgovine kompanije' raste iz dana u dan, a njeni kupci su širom sveta. Zadobila je povjerenje domaćih i stranih kupaca sa dobrom reputacijom.
Načelo usluge:"Sa najpovoljnijom cijenom i savršenim uslugama, za pružanje najboljih proizvoda"
Poslovna filozofija:"Profesionalan, integritet, pouzdan"
Iskreno pozivamo partnere iz cijelog svijeta na svesrdnu saradnju i stvaranje bolje budućnosti!
Proizvodna oprema
1. Precizna mašina za ubrizgavanje
2. Mašina za štancanje
3. Mašina za zakovice
4. Mašina za testiranje opterećenja
5. Mašina za ispitivanje slanog spreja
6. Mašina za ispitivanje tvrdoće.

Primjena proizvoda
Auto, dijelovi za motocikle& Pribor, Torbe, Torbe& Kutije, Namještaj, Industrijska oprema& Komponente , Proizvodnja& Strojevi za obradu , Alati& Hardver, komercijalna oprema.
Popularni tagovi: sklopivi kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Pošaljite upit











