Sklopiva kolica za kupovinu
Opis
Tehnički parametri
Detalji o proizvodu
| Ime | sklopiva kolica za kupovinu |
| Broj modela | XJG8130 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 50KG |
| Veličina korpe | 30*40*31 cm |
| Otvorena veličina | 34*59*44 cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*60cm, 7 kom u kartonu |
| Kontejner | 900kom u 20GP, 2400kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijumska legura |
| Wheel | 90mm, PP/PVC |







Dostupne boje

Karakteristike sklopivih kolica za kupovinu
• Visok kvalitet: Čvrsta aluminijumska struktura okvira ima snagu i izdržljivost. Dolazi sa odvojivom vodootpornom Oxford platnenom torbom.
• Univerzalni točak: Prednji točak se može rotirati za 360 stepeni, a upravljanje je praktično. Trokutasti točak od nerđajućeg čelika na zadnjem točku može lako i glatko proći kroz razne terene.
• Pogodnost: Sklopivi dizajn je jednostavan za nošenje ili skladištenje. Sklopivi okvir omogućava kolicima da zauzmu manje prostora prilikom skladištenja.
• Višenamjenski: Vrlo je pogodan za svakodnevne poslove u trgovini namirnicama, kupovinu, preuzimanje rublja ili svakodnevno nošenje. Također je vrlo pogodan za vožnju podzemnom željeznicom ili brzo do prodavnice prehrambenih proizvoda na uglu, lokalne delikatese, pekare ili trgovine.
Naša fabrika
U svibnju 1997. osnovana je Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
U maju 2002. osnovana je Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
U februaru 2006. godine podnio zahtjev za zaštitnu marku 'TENG' širom svijeta
U julu 2008. godine, prošao je međunarodni sertifikat sistema kvaliteta ISO9001-2000
U maju 2011. proći reviziju BV
U martu 2017. godine dobio ROHS 2.0 sertifikat
U septembru 2019. osnovana je Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
U avgustu 2020., Xingteng dobija još jedan patent izuma koji je odobrio američki zavod za patente.Primjena proizvoda
Auto, dijelovi za motocikle& Pribor, Torbe, Torbe& Kutije, Namještaj, Industrijska oprema& Komponente , Proizvodnja& Strojevi za obradu , Alati& Hardver, komercijalna oprema.
Naš sertifikat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Proizvodno tržište
Sjeverna Amerika, Južna Amerika, Evropa, Jugoistočna Azija/Bliski istok, Afrika, Istočna Azija (Japan/Južna Koreja), Australija, Domaća

FAQ
1. Koje vrste poslovnih pojmova možete učiniti? Koji će biti vaši uslovi plaćanja?
Uslovi poslovanja: FOB, EXW, CNF/CFR.
Uslovi plaćanja: T/T, L/C, PayPal.
2. Mogu li dobiti besplatne uzorke?
Da, uzorci će biti besplatni, ali morate platiti troškove slanja i carinjenja.
3.Whatwillbeyourleadtime?
15-30 dana za postojeće modele; 30-45 dana za nove modele.
4.Imam nove dizajne, možete li otvoriti kalupe za forum?
Da, imamo profesionalni dizajnerski tim. Samo podsjetite da će biti tražena količina.
5. WeneverimportfromChina, možete li nam pomoći da se dogovorimo?
Naravno. Imamo profesionalne logističke pare. Možemo pomoći kupcu da dogovorimo isporuku.
6. Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
Što se tiče kvaliteta, imamo fabrički QC& QA tim, a dostupan je i sertifikat treće strane.Popularni tagovi: sklopiva kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, na prodaju
Pošaljite upit












