Foldable Market Cart
Opis
Tehnički parametri
Foldable Market Cart
| Ime | Savijajuca trzisna kolica |
| Broj modela | XJG8071 |
| Kapacitet | 35L |
| Kapacitet učitavanje | 15KG |
| Veličina korpe | 38*29*30cm |
| Otvorena veličina | 42*36*90cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*59cm, 7pcs u tesnaku |
| Kontejneru | 925pcs u 20GP, 2448pcs u 40HQ |
| Materijal | Aluminijska sliva |
| Točak | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 pcs |
Ova sklopiva trћiљna kolica su napravljena od aero aluminijumskog materijala, tako da je vrlo izdržljiva i lagana.
Produženi dio glavnog okvira se koristi kao ručka, što olakšava guranje i vučenje.
Sa volumenom od 35L, pruža odgovarajući prostor za nošenje različitih stvari. Dizajn kotača ga čini pogodnim i uštedom radne snage pri selidbi i transportu.
Treba samo sekundu da se savije i otvori, lako se operiše.
Ova kolica se mogu koristiti za kupovinu, veš, kampovanje u divljini itd.

Prednost
1. Lagan, bez napora pri nošenju u odnosu na metalni materijal
2. Sa dva Swivel kotača, lako valjanje
3. Veliki kapacitet, može staviti u puno predmeta
4. Sklopivo, može se pohraniti u automobilu ili ormaru, uštedjeti prostor
O nama
1.Više od 20 godina iskustva u industriji hardvera i šoping kolica, odličan proizvodni kapacitet. Nova fabrika je u Anhuiju 2019.
2.Oprema proizvoda: Mašina za precizno ubrizgavanje, mašina za markiranje, mašina za zakivanje, mašina za testiranje utovara, Mašina za testiranje solnog spreja, mašina za testiranje tvrdoće.
3.Iskusni R&D tim, profesionalac u 3D, 2D renderingu, prototipu i alatu.
4.Servisni tenet: "Uz najrazumnije cijene i savršene usluge, pružiti najbolje proizvode". Poslovna filozofija: "Professional, Integrity, Trustworthy"

Faq:
1. Koje vrste(e) poslovnih termina možete da uradite? Koji će biti tvoji uslovi plaćanja?
Poslovni uvjeti: FOB, EXW, CNF/CFR.
Uslovi plaćanja: T/T, L/C, PayPal.
2. Mogu li dobiti besplatne uzorke?
Da, uzorci će biti besplatni, ali morate platiti troškove pošiljke i carine.
3. Koje će biti vaše vrijeme za vodstvo?
15-30 dana za postojeće modele; 30-45 dana za nove modele.
4. Imam nove dizajne, možete li nam otvoriti kaule?
Da, imamo profesionalni projektni tim. Samo podsjeti da će biti tražena količina.
5. Nikada ne uvozimo iz Kine, možete li nam pomoći da se dogovorimo?
Siguran. Imamo i profesionalne logističke timove. Možemo pomoći mušteriji da sredi isporuku.
6. Šta je sa kvalitetom vaših proizvoda?
O kvalitetu, imamo tvornički QC&QA tim, a dostupna je i sertifikacija treće stranke.
Popularni tagovi: sklopiva tržišna kolica, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, na veliko, jeftino
Sljedeći
Market KošaricaPošaljite upit










