Market Košarica
Opis
Tehnički parametri
Detalji o proizvodu
| Ime | Korpa za kupovinu na pijaci |
| Broj modela | XJG8075 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 15KG |
| Weight | 1.5KG |
| Veličina korpe | 39*30*30 cm |
| Otvorena veličina | 90,5*38*43,5 cm |
| Veličina pakovanja | 86*40*62 cm, 10 kom/karton |
| Materijal | visokokvalitetna legura aluminija |
| Točak | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300pcs |
Ova tržišna košarica napravljena je od aero -aluminijskog materijala, pa je vrlo izdržljiva i lagana. Produženi dio glavnog okvira koristi se kao ručka, što olakšava guranje i povlačenje. Sa zapreminom od 35 l, pruža odgovarajući prostor za prenošenje različitih stvari. Dizajn kotača čini ga praktičnijim i štedi rad pri kretanju i transportu. Sklapanje i otvaranje traje samo jednu sekundu, jednostavno rukovanje. Ova kolica se mogu koristiti za kupovinu, pranje rublja, divlje kampiranje itd.







Karakteristike
● Lagan, prenosiv i praktičan za upotrebu
● Lako se sastavlja, nije potreban alat, lako se otvara i preklapa
● Uštedite prostor kada ste presavijeni ili se ne koristi.
● Odgovarajući kapacitet, zadovoljava vaše dnevne potrebe
● Legura aluminija, izdržljiv materijal otporan na hrđu
Naša čast

Naša fabrika
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd je moderna grupa grupa koju čine Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., koja ima neovisno istraživanje i razvoj, nezavisnu proizvodnju i nezavisni prodajni tim. Postoji profesionalan, efikasan, entuzijastičan, posvećen i pošten radni tim. Trenutno razmjer kompanije' raste iz dana u dan, a njeni kupci su širom svijeta. Osvojio je povjerenje domaćih i stranih kupaca sa dobrom reputacijom.


FAQ
1 .Jeste li tvornica ili trgovačko preduzeće?
O: Mi smo profesionalni proizvođač i trgovačko preduzeće od 1997.
2. Mogu li dobiti besplatne uzorke?
O: Da, uzorci su uglavnom dostupni, troškovi vozarine će se naplatiti.
3. Šta je sa vašom uslugom za korisnike?
O: Imamo iskusnog stručnjaka za proizvode koji vam nudi najbolju uslugu.
4.Kako mogu vjerovati vašem kvalitetu?
O: Naš proizvod je prošao certifikat kvalitete ISO9001 i proizvod se decenijama prodaje širom svijeta.
Popularni tagovi: kolica za kupovinu na tržištu, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, veleprodaja, jeftino
Sljedeći
Aluminijska prijenosna košaricaPošaljite upit












