Opis
Tehnički parametri
Detalji o proizvodu
| Ime | aluminijumska sklopiva kolica za kupovinu |
| Broj modela | XJG8072 |
| Kapacitet | 35L |
| Nosivost | 25KG |
| Veličina korpe | 38*29*30cm |
| Otvorena veličina | 90*42*46 cm |
| Veličina pakovanja | 92*39*59 cm, 7 kom u kartonu |
| Kontejner | 925kom u 20GP, 2448kom u 40HQ |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Wheel | 140mm/80mm, PP/PVC |







Karakteristike proizvoda
1. Aluminijumska sklopiva kolica za kupovinu imaju dimenzije 90*42*46 cm kada su rasklopljena, pružajući odgovarajući prostor za nošenje različitih stvari prilikom kupovine u prodavnici, supermarketu ili na farmerskoj pijaci.
2. Prenosna kolica imaju dimenzije 90*42*19 cm kada su sklopljena, laka za odlaganje u bilo kom uglu.
3. Napravljen je od visokokvalitetne legure aluminija, izdržljiv i lagan, može lako nositi robu od 25 kg.
4. Lako se otvara i sklapa, pogodan za upotrebu čak i za starije.
5. Četiri univerzalna točka, lako se pomeraju i kotrljaju, bez napora.
Istorijat naše fabrike
● U maju 1997. osnovan je Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● U maju 2002. osnovana je Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● U februaru 2006. godine, podnio zahtjev za zaštitni znak 'TENG' širom svijeta
● U julu 2008. godine, prošao ISO9001-2000 međunarodni sertifikat sistema kvaliteta
● U maju 2011. proći reviziju BV
● U martu 2017. godine dobio ROHS 2.0 sertifikat
● U septembru 2019. osnovana je Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
● U avgustu 2020., Xingteng dobija još jedan patent izuma koji je odobrio američki zavod za patente.
Certifikati
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent


Sajmovi

Ugao sobe za uzorke

Popularni tagovi: aluminijumska sklopiva kolica za kupovinu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, veleprodaja, jeftino, cijena, za prodaju
Pošaljite upit











