Opis
Tehnički parametri
Stepenice Penjanje Utility Kolica
Da li ti je dosadilo da lupaš okolo sa puno vreća u rukama i rukama kada kupuješ ili putuješ? Jeste li umorni od penjanja uz stepenice dok nosite torbe u rukama kada se vratite iz kupovine u supermarketu? Kočija za penjanje na stepenice proizvedena od Jiaxing Xingjie Machinery možda napravi veliku drugačiju stvar u tvom životu!
Kočija za penjanje na stepenice je napravljena od visokokvalitetnog polipropilena, izdržljive, lagane i fleksibilne konstrukcije, u stanju da se utovare sa 50KG materijala.
Detalji o proizvodu
| Ime | Stepenice Penjanje Utility Kolica |
| Broj modela | XJG8122-1 |
| Kapacitet | 52L |
| Kapacitet učitavanje | 50KG |
| Težina | 5.66KG |
| Veličina korpe | L41*W35*H36,5 cm |
| Otvorena veličina | L47*W41*H41,5 cm |
| Veličina pakovanja | L42*W42*H12 cm, 1 PC/karton. 1200 PCS u 20GP, 2950 PCS u 40HQ |
| Materijal korpe | PP plastika |
| Materijal od šipke | željezo |
| Točak | kotačići za penjanje stepenicama, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Prihvati prilagođeni logotip |



Osobine
1.Sklopivo, lako za skladištenje i uštedjeti prostor
2.Can be Rolling, easy to roll, effortless
3.Može se sjediti, može se odmoriti dok kupujete umorni.
4.Penjanje točkova, nikad umorno kada se penješ uz stepenice sa teškim stvarima
5.Multi funkcionalan, može se koristiti za kupovinu supermarketa, putovanja, divlje kampovanje, auto kamion, nošenje paketa itd
Aplikacija
1.Kutija za kupovinu, pogodno se koristi u supermarketu ili na farmerskom tržištu, nošenje povrća, stvari itd
2.Stolica sedište, može da se odmori kada se umori od kupovine
3.Vanjski: za divlje kampiranje, ne samo da nose stvari, može djelovati i kao stol, sjedište, učiniti vaš život na otvorenom ugodniji i ugodniji.
4.Skladište automobila: staviti u auto, može pohraniti različite stvari, učiniti vaš auto čistim i u redu.


Univerzalni kotači

O našoj fabrici
Jiaxing Xingjie Machinery Co.,Ltd. je moderna grupa kompanija koja se sastoji od Jiaxing Xingteng Caster Co.,Ltd. i Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., koja ima nezavisna istraživanja i razvoj,nezavisna proizvodnja i nezavisni prodajni tim.
Glavni posao:dizajn,razvoj i prodaja raznih kolica u supermarketu,logistička oprema,plastične košare za kupovinu,prilagođeni hardverski pričvi,kreveti,kaciga,metalni kalupi,kalupi za ubrizgavanje i drugi proizvodi.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., osnovana 2019. godine, uglavnom dizajnira, proizvodi i prodaje razne vrste logističke opreme, preklopnih kupovnih kolica.
Trenutno trgovinska skala kompanije raste iz dana u dan, a njegovi kupci su po cijelom svijetu. Dobila je povjerenje domaćih i stranih kupaca sa dobrom reputacijom.

Popularni tagovi: stepenice penjanje komunalna kolica, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, na veliko, jeftino
Pošaljite upit











